БИЛЕ НЕРАЗДЕЛНИ ПРИЈАТЕЛКИ: Кејт Мидлтон уверена дека таа му е љубовница на ПРИНЦОТ ВИЛИЈАМ (ФОТО)

Многумина беа уверени дека меѓу Кејт Мидлтон и принцот Вилијам се е во ред, но наводната љубовница на Вилијам, Роуз Ханбури на државниот банкет се појави сама и без прстен на раката.

Поранешната манекенка беше во палатата како една од 170-те повикани, а овој детаљ распали оган за гласините кои кружат веќе некое време.

profimedia

Исто така е сомнително што на банкетот Роуз и Кејт седеле на спротивни страни од салата. Иако некогаш беа изразено блиски пријателки, доста се одалечија во последните неколку месеци поради шушкањето за „пријателството“ меѓу Роуз и Вилијам, за кое Кејт изјави дека е чиста глупост.

Во март се пишуваше дека војвотката од Кембриџ почнала да ја исклучува Роуз од друштвото, а овој скандал направи толкава фама во кралското семејство што мораа да ангажираат посебна служба за односи со јавност која се занимава исклучиво со Роуз.

Слични објави

Почина легендарниот комичар Тери Џонс од „Монти Пајтон“

Еспресо

НЕМАШЕ СРЦЕВА АКТИВНОСТ: Алек Болдвин и сопругата го изгубија петтото дете

Igor

ДЕНЕС ЌЕ Ѝ БЕШЕ РОДЕНДЕН: Детали од потресните исповеди на непрежалената принцеза

Igor

ФОТО|Шерон Стоун не старее: Актерката заведува и во седмата деценија со својата фигура!

Еспресо

ФОТО| Прекрасната Ева Мендес подлегна на болен третман: Сè за убавина!

Васко Спасоски

5 работи со кои треба да го запознаете партнерот пред да стапите во брак со него

Igor

Остави Коментар

единаесет − 10 =

Слични објави

Хаос поради објавата на Џенифер Анистон утрото по SAG – Дали Бред Пит го соблече тоа? (ФОТО)

Еспресо

4 најпопуларни видови на сандали за ова лето (ФОТО)

Igor

РАЗДОР ВО КРАЛСКОТО СЕМЕЈСТВО: Браќата се скараа поради Меган, а тоа што го направи Кејт е за секоја пофалба!

Igor

Се породи најпознатата плус сајз манекенка – Животот ни се промени! (ФОТО)

Анита Митровска

Бизарна исповед на партнерот на Џорџ Мајкл: Кога го најдов мртов, го фотографирав

Еспресо

Дневен хороскоп за 10 април 2019, среда

Igor
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian