Ознака : уверена

Лајфстајл Сцена

БИЛЕ НЕРАЗДЕЛНИ ПРИЈАТЕЛКИ: Кејт Мидлтон уверена дека таа му е љубовница на ПРИНЦОТ ВИЛИЈАМ (ФОТО)

Igor
Многумина беа уверени дека меѓу Кејт Мидлтон и принцот Вилијам се е во ред, но наводната љубовница на Вилијам, Роуз Ханбури на државниот банкет се...