11.8 C
Скопје
23:35 - 29 февруари, 2024

Ознака : биле

ЛајфстајлСцена

БИЛЕ НЕРАЗДЕЛНИ ПРИЈАТЕЛКИ: Кејт Мидлтон уверена дека таа му е љубовница на ПРИНЦОТ ВИЛИЈАМ (ФОТО)

Igor
Многумина беа уверени дека меѓу Кејт Мидлтон и принцот Вилијам се е во ред, но наводната љубовница на Вилијам, Роуз Ханбури на државниот банкет се...