Јелена се пофали: Вака ужива семејството Ѓоковиќ (ФОТО)

Два дена откако во завршницата на Мастерсот во Лондон го покажа своето досега невидено лице, па поради тоа беше и исвиркан од трибините во текот на загубениот меч, Новак Ѓоковиќ зема неколку слободни денови со семејството, а како своите слободните денови ги поминува семејството Ѓоковиќ покажа неговата сопруга Јелена на Инстаграм.

Целосно смирен, добро расположен, српскиот тенисер уживаше во прошетките во еден од парковите на британската метропола, со сопругата и двете деца.

Слични објави

Србите лути, Италија благодарна: Кое е СТРУЧНОТО ЕВРОВИЗИСКО ЖИРИ на Македонија?

Igor

Нејзиниот љубоморен испад стана ВИРАЛЕН ХИТ: БИЈОНСЕ му го прости неверството, но не му го заборави (ВИДЕО)

Igor

ЗАВЕДУВАЛ МАЛОЛЕТНИЧКИ: Откриен нов скандал од минатото на скандалозниот пејач

Igor

Лејди Гага изведуваше акробации на концерт, а додека свиреше клавир сите очи беа вперени кон нејзиниот задник (ФОТО)

Еспресо

Сакаше да ги поздрави фановите, па за малку не падна од балконот (ВИДЕО)

Igor

ЕЛАСТИЧНА КАКО ГУМА: Нивес Целзиус се истегнува во шума, а Петко се жали (ФОТО)

Igor

Остави Коментар

четири × два =

Слични објави

ГЛЕДАЛА КАКО МАЈКА Ѝ ГО УБИВА ТАТКО Ѝ: После сè, актерката конечно живее нормален живот

Igor

Денеска се слави Младенци, празник на љубовта, младоста и бракот

Еспресо

Што да направите доколку сте на отворено, а надвор има грмотевици!

Слободен Печат

СÈ ПОРАДИ ДИВНА: Зошто Душко ја отследи Јелена Карлеуша од Инстаграм?

Igor

Храброста се исплаќа: Оваа жичара нуди прекрасен поглед од повеќе од 1.800 метри! (ФОТО)

Еспресо

Што сѐ не е во ред со светот? Уметник ги засрами луѓето со илустрациите кои ја покажуваат суровата реалност

Еспресо