11.8 C
Скопје
23:32 - 23 април, 2024

Ознака : Жељко Шашиќ

Ви ПрепорачувамеВи препорачуваме на СПЕспресоНаши ФациСлајдерСцена

(ФОТО) ГО ЗАВЕДЕ ЖЕЉКО ШАШИЌ, потоа АЦА ЛУКАС, а на КРАЈ СЕ РАЗВЕДЕ од ДВАЈЦАТА: Која е Соња Вуксановиќ?

М.Р.
Соња Вуксановиќ со години го привлекува вниманието со својот љубовен живот. Соња е родена во Белград, пораснала во Германија, а подоцна се вратила во Србија....