03:26 - 23 јуни, 2024

Ознака : Жаре Димитровски

Ви ПрепорачувамеНаши ФациСцена

Ќе ви се заврти во глава: Наум Петрески му откри на Жаре колку земал бакшиш за една вечер (ВИДЕО)

Васко Спасоски
Весела „Еден на Еден“ ќе гледаме во недела, на Канал 5 од 18.30 со Наум Петрески. Фолк пејачот на Жаре му откри кој бил неговиот...
ЛајфстајлСцена

Амди Бајрам: После Бранко, Мијалков е најдобар за во кафана (ВИДЕО)

Igor
Зошто ниту една власт кај нас не може да опстане без него, и на кој начин тој успева да е близок со секоја власт, се...
ЛајфстајлСцена

„Ми фали Груевски како глумец“: Дац и Митевски во „Еден на Еден“ кај Жаре (ВИДЕО)

Igor
Муабети што никаде до сега не ги споделиле, дуото Драган Спасов- Дац и Александар Митевски ги раскажаа во „Еден на Еден“. „Ми фали Грувески како...