14.8 C
Скопје
08:51 - 15 април, 2024

Ознака : Бранко Црвенковски

ЛајфстајлСцена

Амди Бајрам: После Бранко, Мијалков е најдобар за во кафана (ВИДЕО)

Igor
Зошто ниту една власт кај нас не може да опстане без него, и на кој начин тој успева да е близок со секоја власт, се...
ЛајфстајлСцена

Хелена Роза за „Ексклузив“: Црвенковски ме покани во неговата спална соба

Igor
Водителката Хелена Роза по неколку години за првпат гостуваше во македонска телевизиска емисија, во Ексклузив на 1ТВ. Роза, која веќе четири години живее во Нов...