35.8 C
Скопје
12:03 - 18 јули, 2024

Хелена Роза за „Ексклузив“: Црвенковски ме покани во неговата спална соба

Водителката Хелена Роза по неколку години за првпат гостуваше во македонска телевизиска емисија, во Ексклузив на 1ТВ.

Роза, која веќе четири години живее во Нов Зеланд, во свој манир и без влакна на јазикот отворено зборуваше за своето минато.

Овојпат таа откри дека поранешниот претседател Бранко Црвенковски ја поканил во неговата хотелска соба.

– Ме покани, но го одбив – вели Роза.

Видеото погледнете го тука.

Слични објави

Анџелина Џоли го моли Бред Пит: „Прекини ги судските случаи“

еспресо

Ќерката на шеикот од Дубаи го остави сопругот преку Инстаграм: „Драг мажу, додека си зафатен со други жени…“

еспресо

Мајката на Шенен Доерти ја прекина тишината, за првпат по смртта на нејзината ќерка: Невозможно е да се прочита без солзи

еспресо

Нови детали за врската на Џони Деп со Русинката: „Не сакаат етикети на дечко и девојка“

еспресо

(Видео) „Камен“ пијана ја пее американската химна пред полн стадион: Пејачката призна и најави лекување против порокот

еспресо

(Фото) Голема прослава во семејството Ѓоковиќ: Братот на Новак го слави 29. роденден

еспресо
Се вчитува....