14.8 C
Скопје
06:17 - 22 мај, 2024

Ознака : Амди Бајрам

Наши ФациСлајдерСцена

Синот на познатиот политичар објави емотивно видео: Амди Бајрам плаче додека му пее Шериф Коњевиќ!

Васко Спасоски
Габриел Бајрам, синот на сега веќе починатиот политичар Амди Бајрам на својот профил на Фејсбук сподели доста емотивно видео направено најверојатно неколку недели или месеци...
ЛајфстајлСцена

Амди Бајрам: После Бранко, Мијалков е најдобар за во кафана (ВИДЕО)

Igor
Зошто ниту една власт кај нас не може да опстане без него, и на кој начин тој успева да е близок со секоја власт, се...