15.8 C
Скопје
07:06 - 22 мај, 2024

Ознака : убиства

Ви ПрепорачувамеЕспресоСлајдер

Ужас во Панчево: Руски државјанин си ги убил детето и жената, па се обесил

Еспресо
Средовечен маж со остар предмет, најверојатно со нож, ги убил детето и неговата сопруга, а потоа се обесил во стан во Панчево, пренесуваат српските медиуми....
Ви ПрепорачувамеЕспресоСлајдер

Момче тврди дека го снимил убиец од Хамбург: Влегол во храмот на Јеховините сведоци преку прозорец

Еспресо
Во синоќешниот напад на црквата на Јеховините сведоци во Хамбург загинаа најмалку седум лица, а еден млад човек е убеден дека го снимил напаѓачот како...
ЛајфстајлРетроСлајдер

НАЈШОКАНТНИТЕ УБИСТВА ВО ХОЛИВУД: Убиени од партнерот, по првото утринско кафе и зад грб

И. Т.
Холивуд отсекогаш се карактеризирал со гламур, ѕвезди, сјај богатство, луксуз, маѓепсувајќи ги обичните смртници. Од друга страна, ја има и темната страна на Холивуд која...