17.8 C
Скопје
23:21 - 19 мај, 2024

Ознака : ужас

Ви ПрепорачувамеЕспресоСлајдер

Ужас во Панчево: Руски државјанин си ги убил детето и жената, па се обесил

Еспресо
Средовечен маж со остар предмет, најверојатно со нож, ги убил детето и неговата сопруга, а потоа се обесил во стан во Панчево, пренесуваат српските медиуми....
СветСлајдерСцена

(Видео) Случај Ен Хеч: Повикот на 911 од соседот дава информации за страшната паника на местото на несреќата

Еспресо
Со избезуменото аудио, човекот – веројатно сосед – кој повикал 911 веднаш по несреќата кога познатата глумица се удрила во куќата со својот автомобил, се...
СветСлајдерСцена

Борис Бекер во еден од НАЈЛОШИТЕ ЗАТВОРИ: Ќелии полни со глувци, бел ден не се гледа, кошмар!

Еспресо
Борис Бекер (54), осуден пред неколку дена на две и пол години за даночни прекршоци, е затворен во еден од најлошите затвори во Англија, каде...