10.8 C
Скопје
10:37 - 10 декември, 2022

Ознака : ен хеч

Свет Слајдер Сцена

(Видео) Случај Ен Хеч: Повикот на 911 од соседот дава информации за страшната паника на местото на несреќата

Еспресо
Со избезуменото аудио, човекот – веројатно сосед – кој повикал 911 веднаш по несреќата кога познатата глумица се удрила во куќата со својот автомобил, се...
Ви Препорачуваме Свет Слајдер Сцена

Ен Хеч: откриени причините за смртта на актерката

Еспресо
„Пипл“ ги објаснува причините за смртта на актерката, додека нејзината автобиографија се продава по ѕвездена цена во САД. Животот на Ен Хеч, американската актерка која...
Свет Слајдер Сцена

(Видео) Жената во чија куќа „заврши“ Ен Хеч го прекина молкот: „Без зборови сум“…

Еспресо
По веста за смртта на Ен Хеч, жената во чија куќа со својот автомобил удри (и заврши фатално) холивудската глумица Ен Хеч, ја сподели својата...
Ви Препорачуваме Свет Слајдер Сцена

(Видео) Последна порака од поранешниот сопруг на Ен Хеч: „Сега си слободна, ќе те сакам засекогаш“

Еспресо
Коли Лафон трогателно се сеќава на својата поранешна сопруга која загина во трагична несреќа: „Тешко е, но ќе успееме“. Според последните информации, во меѓувреме, најден...
Ви Препорачуваме Свет Слајдер Сцена Чудесни жени

„Скандалозната“ љубовна приказна на Ен Хеч и Елен Деџенерис: „Горда сум што бев дел од револуцијата што нè доведе до поголема еднаквост“

Еспресо
Кариерата на Ен Хеч, која почина на 53-годишна возраст по сообраќајната несреќа, беше поделена на два дела, пред и по хомосексуалната врска со Елен Деџенерис....
Ви Препорачуваме Свет Слајдер Сцена

Каков имот остави зад себе Ен Хеџ и по што сакала да ја помнат децата

Еспресо
Актерката од „Дони Браско“ го сподели својот сон за тоа што сака да остави во наследство во едно постаро интервју кое повторно се појави на...
Ви Препорачуваме Свет Слајдер

Која беше Ен Хеч: „Слушам гласови и зборувам со бог“; од травматичното детство до објавување на нејзината бисексуалност

Еспресо
Актерката, позната по улогите во римејкот „Психо“  и сапуницата “Друг свет“, беше симбол на ЛГБТ + заедницата.   View this post on Instagram   A...
Ви Препорачуваме Свет Слајдер Сцена

Збогум Ен Хеч, пријателите се простуваат од глумицата, имаше 53 години: „Рајот има нов ангел“

Еспресо
Почина Ен Хеч, актерката имаше 53 години. На 5 август доживе страшна сообраќајна несреќа, што ѝ предизвика мозочна смрт. Семејството одлучи да ги исклучи машините...
Ви Препорачуваме Свет Слајдер Сцена

Мрачна прогноза за Ен Хеч: Планови за донација на нејзините органи; „Не се очекува да преживее“

Еспресо
Ен Хече претрпе тешка повреда на мозокот и „не се очекува да преживее“, вели претставник на глумицата.  Претставникот на Ен Хеч изјави за Пипл дека...
Ви Препорачуваме Свет Слајдер Сцена

Состојбата на Ен Хеч се влошува: Актерката е во кома по сообраќајната несреќа

Еспресо
Актерката се здобила со оштетување на белите дробови и изгореници и е моментно на механички вентилација.  Состојбата на актерката Ен Хеч се влошила по сообраќајната...