20.8 C
Скопје
02:18 - 18 јуни, 2024

Ознака : ен хеч

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

„Оскарите треба да се срамат што не ја вклучија Ен Хеч во Ин мемориам“: Фановите бесни на Академијата за пропустот кон починатата актерка

Еспресо
Церемонијата на доделување на Оскарите се најде на удар на критики откако не ѝ оддаде почит на починатата актерка Ен Хеч за време на годишниот...
СветСлајдерСцена

(Видео) Случај Ен Хеч: Повикот на 911 од соседот дава информации за страшната паника на местото на несреќата

Еспресо
Со избезуменото аудио, човекот – веројатно сосед – кој повикал 911 веднаш по несреќата кога познатата глумица се удрила во куќата со својот автомобил, се...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Ен Хеч: откриени причините за смртта на актерката

Еспресо
„Пипл“ ги објаснува причините за смртта на актерката, додека нејзината автобиографија се продава по ѕвездена цена во САД. Животот на Ен Хеч, американската актерка која...
СветСлајдерСцена

(Видео) Жената во чија куќа „заврши“ Ен Хеч го прекина молкот: „Без зборови сум“…

Еспресо
По веста за смртта на Ен Хеч, жената во чија куќа со својот автомобил удри (и заврши фатално) холивудската глумица Ен Хеч, ја сподели својата...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Видео) Последна порака од поранешниот сопруг на Ен Хеч: „Сега си слободна, ќе те сакам засекогаш“

Еспресо
Коли Лафон трогателно се сеќава на својата поранешна сопруга која загина во трагична несреќа: „Тешко е, но ќе успееме“. Според последните информации, во меѓувреме, најден...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСценаЧудесни жени

„Скандалозната“ љубовна приказна на Ен Хеч и Елен Деџенерис: „Горда сум што бев дел од револуцијата што нè доведе до поголема еднаквост“

Еспресо
Кариерата на Ен Хеч, која почина на 53-годишна возраст по сообраќајната несреќа, беше поделена на два дела, пред и по хомосексуалната врска со Елен Деџенерис....
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Каков имот остави зад себе Ен Хеџ и по што сакала да ја помнат децата

Еспресо
Актерката од „Дони Браско“ го сподели својот сон за тоа што сака да остави во наследство во едно постаро интервју кое повторно се појави на...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдер

Која беше Ен Хеч: „Слушам гласови и зборувам со бог“; од травматичното детство до објавување на нејзината бисексуалност

Еспресо
Актерката, позната по улогите во римејкот „Психо“  и сапуницата “Друг свет“, беше симбол на ЛГБТ + заедницата.   View this post on Instagram   A...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Збогум Ен Хеч, пријателите се простуваат од глумицата, имаше 53 години: „Рајот има нов ангел“

Еспресо
Почина Ен Хеч, актерката имаше 53 години. На 5 август доживе страшна сообраќајна несреќа, што ѝ предизвика мозочна смрт. Семејството одлучи да ги исклучи машините...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Мрачна прогноза за Ен Хеч: Планови за донација на нејзините органи; „Не се очекува да преживее“

Еспресо
Ен Хече претрпе тешка повреда на мозокот и „не се очекува да преживее“, вели претставник на глумицата.  Претставникот на Ен Хеч изјави за Пипл дека...