21.8 C
Скопје
00:29 - 18 јуни, 2024

Ознака : џани версаче

ЛајфстајлРетроСлајдер

НАЈШОКАНТНИТЕ УБИСТВА ВО ХОЛИВУД: Убиени од партнерот, по првото утринско кафе и зад грб

И. Т.
Холивуд отсекогаш се карактеризирал со гламур, ѕвезди, сјај богатство, луксуз, маѓепсувајќи ги обичните смртници. Од друга страна, ја има и темната страна на Холивуд која...
Секојдневие

Донатела Версаче: Се откажав од дрогата, но потоа станав зависна од друго!

Еспресо
Прочуената Донатела Версаче ја отвори душата за пеколот кој го доживеала поради користењето на нелегални супстанци, во кој се нашла после убиството на Џани Версаче....