26.8 C
Скопје
09:21 - 13 јуни, 2024

Ознака : Цеце Георгиева

Наши ФациСлајдерСцена

Мажи, ова е подарок за вас: Манекенката Цеце Георгиева позираше како од мајка родена! (ФОТО)

Васко Спасоски
Поранешната манекенка Цеце Орешкова, односно Георгиева ги израдува своите машки обожаватели на социјалните мрежи со ултра жешка фотографија. Имено, вчера атрактивната манекенка сподели фотка на...
ЛајфстајлСцена

Поранешната манекенка Цеце Орешкова објави фотка во бикини, а позата која ја направи ќе ви го крене притисокот! (ФОТО)

Igor
Поранешната манекенка Цеце Орешкова Георгиев откако се оствари во улогата на мајка се повлече од сите ангажмани, а многу ретко имаме прилика да ја видиме и...