Поранешната манекенка Цеце Орешкова објави фотка во бикини, а позата која ја направи ќе ви го крене притисокот! (ФОТО)

Поранешната манекенка Цеце Орешкова Георгиев откако се оствари во улогата на мајка се повлече од сите ангажмани, а многу ретко имаме прилика да ја видиме и на социјалните мрежи.

Но, Цеце овој пат изненади. Атрактивната манекенка на својот профил на Фејсбук објави фотографија на која позира во бикини на некоја непозната плажа.

Не е јасно дали фотката е направена сега или пак се работи за спомен од летото.

Она што прво паѓа во очи е позата во која позира Орешкова…

Фото: Фејсбук

Слични објави

АСТРО ПРИЈАТЕЛСКИ ПАРОВИ: Овие комбинации формираат вечни пријателства

Igor

Кралицата ја соопшти својата одлука: Транзитен „Мегзит“, а повеќе би сакала тоа да не е така!

Еспресо

Меган Маркл ја доби првата понуда: Ѝ понудиле еден милиони долари по секунда да се врати во серијата!

Еспресо

Ни месец после ракинувањето, а милијардерката веќе го „освои“ баш неговото срце!

Igor

Четири точки на телото каде парфемот најдолго трае

Igor

Задникот во преден план: Најтетовираната Македонка објави жешка фотографија (ФОТО)

Igor

Остави Коментар

два × 2 =

Слични објави

Во екот на коронавирусот Џулија Робертс го исфрли сопругот на улица

Еспресо

СÈ ПОРАДИ ДИВНА: Зошто Душко ја отследи Јелена Карлеуша од Инстаграм?

Igor

Готово е! Ирина се иселила од куќата на Бредли Купер

Igor

Дневен хороскоп за 1 април 2019, понеделник

Igor

ОПАСНО ЗГОДНА: Кортни Кокс воодушеви со интересно видео во минијатурно бикини (ВИДЕО)

Igor

„Бабо дај да те бакнам…“ – Урнебесно видео со пензионерка во време на коронавирус (ВИДЕО)

Еспресо