16.8 C
Скопје
08:12 - 22 мај, 2024

Ознака : трансформации

Ви препорачуваме на СПЕспресоЖенски печатСлајдер

(ФОТО+ВИДЕО) ЕЛЕНА ЈАНЕВСКА, БОДИАРТ УМЕТНИЦА: Сестра ми ми постави предизвик да се надминам самата себе и еве ме денес!

Кате Божиновска
Елена открива дека особено младитесе сè повеќе заинтересирани за тоа како таа ги изведува уметничките дела, но нема голем интерес од клиенти, затоа што нема каде да се...
БалканВи ПрепорачувамеСцена

Драстичните трансформации на Лепа Брена низ годините (ФОТО)

Еспресо
Една од најголемите ѕвезди во регионот Лепа Брена, својата кариера ја започна во осумдесетите години од минатиот век. Таа секогаш чекорела мудро и за секој...