Ознака : сваровски

Лајфстајл Сцена

Голата Марија покриена со 4.500 кристали (ФОТО)

Igor
Бугарската поп-дива знае дефинитивно како да предизвика и да привлече внимание. Неодамна таа сподели неколку еротски фотографии, направени од фотографот Георги Малев, на кои таа...