Голата Марија покриена со 4.500 кристали (ФОТО)

Бугарската поп-дива знае дефинитивно како да предизвика и да привлече внимание.

Неодамна таа сподели неколку еротски фотографии, направени од фотографот Георги Малев, на кои таа е покриена со 4.500 „Swarowski“ кристали.

Сликите се дел од нејзината најнова песна насловена како „Најдобрата“, што треба многу скоро да биде и официјално промовирана.

Слични објави

Слушнете како звучи „Километри“ на Лозано и бендот во карантински услови! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Караниците со партнерот се неизбежни, но еве како најбезболно да ги надминете!

Igor

ПРЕКРАСЕН ЛЕТЕН ВКУС: Торта со лубеница и наполитанки (РЕЦЕПТ)

Igor

Избрана најзгодната жена на планетата (ФОТО)

Igor

Вистинскиот Волк од Вол Стрит ги тужи продуцентите: Бара 300 милиони долари отштета!

Еспресо

Папата не оди во циркус, циркусот доаѓа кај него! (ВИДЕО)

Слободен печат

Остави Коментар

дванаесет − 8 =

Слични објави

СЕ КАРАА, ПА СЕ СМИРИЈА: Богаташката и старлетата заедно во музички спот (ВИДЕО)

Igor

Се обрати принцот Хари преку видео: „Нашиот живот драстично се промени“

Еспресо

ЛУКСУЗ НА МАЛДИВИТЕ: Еве како ужива Лепа Брена со семејството (ФОТО)

Еспресо

Селма Хајек на плажа го покажа деколтето кое распаметува (ФОТО)

Еспресо

Погледнете што му направи Герогина на Кристијано пред тренинг! (ФОТО)

Васко Спасоски

Анистон во нејзин стил им ги затвори устите на ЗАГРИЖЕНИТЕ за деталот на нејзината фотографија (ВИДЕО)

Igor