Ознака : содржината

Ви Препорачуваме Свет Сцена

Откриена содржината на емотивното писмо на принцезата Дајана: Ја претчувствувала судбината на помладиот син?

Еспресо
Пол Барел, поранешниот батлер на принцезата Дајана на својот Инстаграм профил сподели фотографија со писмото кое го напишала починатата принцеза, а преку кое ја покажала...
Свет Сцена

Содржината на фрижидерот на Ким Кардашијан ги загрижи сите на Инстаграм (ФОТО)

Еспресо
Старлетата скликала како во нејзиниот фрижидер има само неколку видови на млеко и вода, а потоа фановите ја нападнаа дека живее од воздух и дека...