Ознака : сето

Здравје

Моќен сок за имунитетот и за слабеење: Од телото го исфрла сето она што му штети

Igor
Направете го овој прекрасен сок за подобрување на имунитетот. Со неговото консумирање ниту една болест нема да ви може ништо. Состојки: 4 средни моркови, 2,5...
Здравје

Испијте го пред спиење – Овој сок го топи сето она што сте го изеле во текот на денот!

Igor
Најдобриот помошник за слабеење кој некогаш ќе го најдете е токму овој сосема природен сок. Сонот на секоја жена е совршеното тело, без многу одрекнувања...