Ознака : исфрла

Здравје

Моќен сок за имунитетот и за слабеење: Од телото го исфрла сето она што му штети

Igor
Направете го овој прекрасен сок за подобрување на имунитетот. Со неговото консумирање ниту една болест нема да ви може ништо. Состојки: 4 средни моркови, 2,5...