3.8 C
Скопје
02:49 - 4 март, 2024

Ознака : Марко Јариќ

БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

„Некој те бара, јави се“: Аца Лукас тврди дека поранешната сопруга го изневерувала со познат кошаркар, велат дека е Марко Јариќ

Еспресо
Александар Вуксановиќ алијас Аца Лукас во својата книга „Ова сум јас“ опиша некои детали од бракот со Соња Вуксановиќ, а еден од поинтересните делови е...
СветСлајдерСцена

Односот меѓу Адријана Лима и Марко Јариќ повторно се влоши, таа и ќерките се преселија 4.000 километри подалеку од него

еспресо
Односот меѓу Марко Јариќ и Адријана Лима повторно е под знак прашалник откако манекенката направи потег кој сериозно може да му наштети. Имено, таа ја...
ЛајфстајлСцена

Адријана Лима сакала да биде чесна сестра! Невина влегла во брак со Марко Јариќ, а тој ја изневерил со оваа старлета! (ФОТО)

Igor
Поранешната учесничка во „Парови“, Кристина Спремо има навистина бурно минато, а најконтроверзна беше кога се шпекулираше дека таа е виновникот за разводот на Адријана Лима...