19.8 C
Скопје
20:24 - 22 мај, 2024

Ознака : мајмуни

СветСлајдерСцена

15 МАЈМУНИ НЕ ГИ ИЗДРЖАА ЕКСПЕРИМЕНТИТЕ НА ИЛОН МАСК: Основачот на компанијата „Неуралинк“ неодамна објави дека планира да започне со тестирање на луѓе!

М.Р.
Биотехнолошката компанија на милијардерот Илон Маск, „Неуралинк“, развива микрочипови дизајнирани да бидат вградени кај луѓето за следење и потенцијално стимулирање на мозочната активност, помагајќи да...
ЛајфстајлСцена

Карлеуша повторно прави скандал! Дебили, мајмуни! Јелена ги нападна јутјуб-ѕвездите!

Igor
Пејачката Јелена Карлеуша во скоро едногодишната дискографска илегала по секс-аферата со босанскиот фудбалер Огнен Врањеш, во себе собра многу бес и токму сега реши го...