20.8 C
Скопје
21:54 - 19 мај, 2024

Ознака : маја вукичевиќ

ЛајфстајлСцена

НАШАТА ПЕЈАЧКА СЕ ОМАЖИ ТАЈНО: Еве што направи Маја Вукичевиќ во име на љубовта!

Igor
Маја Вукичевиќ беше контроверзна појава на македонската естрада, поради нејзините храбри настапи и спотови. Според извори на 1ТВ, таа тајно се омажила во Австралија, за...