Ознака : лудо

Ви Препорачуваме Свет Сцена

Жена му на Том Хенкс лудо се забавува во карантин: Шармантната Рита рапува на голем хит од 90-те (ВИДЕО)

Еспресо
Актерката и пејачка Рита Вилсон заедно со сопругот и колега Том Хенкс се опоравува од коронавирусот. Како што е познато, тие двајца се отпуштени од...