10.8 C
Скопје
06:18 - 23 мај, 2024

Ознака : лудо

АстроВи ПрепорачувамеСлајдерХороскоп

Ќе скокаат од радост: На три хороскопски знаци ќе им се случи нешто „лудо“ до крајот на мај

Еспресо
Астролозите именуваа три знаци на Зодијакот, кои ќе скокаат од радост на крајот на мај. Тие можат да се одлучат на таков чин, кој претходно...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Жена му на Том Хенкс лудо се забавува во карантин: Шармантната Рита рапува на голем хит од 90-те (ВИДЕО)

Еспресо
Актерката и пејачка Рита Вилсон заедно со сопругот и колега Том Хенкс се опоравува од коронавирусот. Како што е познато, тие двајца се отпуштени од...