22.8 C
Скопје
19:58 - 14 јуни, 2024

Ќе скокаат од радост: На три хороскопски знаци ќе им се случи нешто „лудо“ до крајот на мај

Астролозите именуваа три знаци на Зодијакот, кои ќе скокаат од радост на крајот на мај.

Тие можат да се одлучат на таков чин, кој претходно им предизвикувал само страв и ужас.

Кои хороскопски знаци ќе бидат во потрага по адреналин, прочитајте во продолжение.

Близнаци

Близнаците можат да се одлучат на некој екстремен чин. Тоа може да биде скокање со падобран или возење на тобоган. Ќе сакате да добиете доза на адреналин за да доживеете нови емоции. Вклучете ги вашите пријатели во оваа возбудлива активност. Заедно ќе се забавувате многу повеќе, а ќе ја почувствувате и поддршката од најблиските. Сепак, внимавајте да не се повредите.

Шкорпија

Скорпиите можат да остварат нови познанства на крајот на мај. Тоа ќе бидат луѓе со кои ќе можат да станат вистински пријатели и тоа пријателство да трае многу долго време. Затоа, во овој период можете да се забавувате – да присуствувате на разни настани, изложби, да одите на екскурзии, па дури и да одите на мало патување. Ќе бидете исполнети со нови емоции кои ќе ви ја стоплат душата.

Стрелец

Стрелците ќе имаат многу повеќе среќа во љубовта. Вашиот партнер/ка може да ви приреди незаборавно изненадување, за кое не сте ни сонувале. Тоа може да биде нешто многу екстремно со романтични елементи. Во принцип, ќе бидете многу задоволни, бидејќи во последно време немате доволно силни емоции. Дури и ако немате партнер, ќе добиете некакво романтично изненадување, затоа подгответе се да летате на крилјата на среќата.

Два хороскопски знаци наскоро ќе ги изгубат главите од љубов: Еве кого го чека нова романса

Слични објави

(Фото) Злато и дијаманти: Позната српска манекенка се прошета низ Белград со накит вреден 72.000 евра

Еспресо

(Фото) Сопругата на Дарко Лазиќ се соблече во шестиот месец од бременоста! Го покажа стомакот во минијатурно бикини

Еспресо

Скандал во „Никогаш не е доцна“: Жика Јакшиќ ги фатил натпреварувачите во измама, веднаш ги дисквалификувал

Еспресо

Совети од Клиника „Жан Митрев“: Минимално инвазивен ласерски третман на враснато влакно

еспресо

Драгана Мирковиќ испрати порака до ќерката на Цеца Ражнатовиќ: Пејачките со години не беа во добри односи

Еспресо

Јована Јеремиќ откри интимни детали од врската со Драган: Го бакнувам секој дел од неговото тело и тој моето

Еспресо
Се вчитува....