20.8 C
Скопје
20:48 - 14 јуни, 2024

Ознака : рапува

Ви ПрепорачувамеСветСцена

Жена му на Том Хенкс лудо се забавува во карантин: Шармантната Рита рапува на голем хит од 90-те (ВИДЕО)

Еспресо
Актерката и пејачка Рита Вилсон заедно со сопругот и колега Том Хенкс се опоравува од коронавирусот. Како што е познато, тие двајца се отпуштени од...