Tag : кругови

Живот

Домашен трик кој ќе ви ги избрише темните кругови околу очите за само 15 минути (РЕЦЕПТ)

Igor
Имате проблем со темни кругови околу очите? Еве што да направите… Со цел полесно да се справувате со нив, почнете да пиете повеќе вода и...
Сцена Убавина

Две маски од само 3 состојки: Подочниците исчезнуваат за една недела

Igor
Направете ги овие маски и победете ги темните кругови околу очите… Подочниците се порака дека нашето тело трпи некои промени, најчесто се последица на замор...
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian