24.8 C
Скопје
08:12 - 13 јуни, 2024

Ознака : Јована Ѓорѓевиќ

Наши ФациСлајдерСцена

Не е реална колку е згодна: Погледнете ја жената на српскиот фудбалер Филип Ѓорѓевиќ! (ВИДЕО)

Васко Спасоски
Ако се прјави на избор за најзгодна жена на фудбалер, манекенката Јована Ѓорѓевиќ сигурно би го освоила првото место. Оваа атрактивна црнка има обожаватели и...
БалканВи ПрепорачувамеСцена

Жената на познат српски фудбалер очајна поради операцијата на носот: Не сум поубава, бев идиот! (ФОТО)

Васко Спасоски
Познатата српска манекенка Јована Ѓорѓевиќ на социјалните мрежи откри нешто што ги изненади сите, а се однесува на нејзините операции на носот. – Зошто толку...