Ознака : Јелена Марјановиќ

Лајфстајл Сцена

Шок во судницата во Белград! Пристигнало анонимно писмо со име на убиецот на пејачката Јелена! (ФОТО)

Igor
Утрово во судот во Белград започна судењето за случајот со убиената пејачка Јелена Марјановиќ на втори април, 2016 година. Судијата Јелена Шкулиќ во постапката која...