Ознака : Јелена Маријановиќ

Лајфстајл Сцена

Започнува судењето на деценијата во Србија: Ќе му се суди на Зоран Марјановиќ за убиство на сопругата Јелена (ФОТО)

Igor
Зоран Марјановиќ утрово пристигна во судот во Белград каде треба да започне судењето за убиството на неговата сопруга Јелена,  за кој тој е обвинет. Пред...