23.8 C
Скопје
15:24 - 28 мај, 2024

Ознака : израел

ЛајфстајлСцена

ХАКЕРИ ЈА НАПАДНАА ЕВРОВИЗИЈА: Израел не е безбеден, ќе видите

Igor
Двеминутна видео-снимка со порака: „Израел не е безбеден, ќе видите”, е испратена за време на првото полуфинале од изборот за Песна на Евровизија преку страницата...