Ознака : ивановска

Лајфстајл Сцена

Се породи манекенката Катарина Ивановска – се роди Кира (ФОТО)

Igor
Катарина Ивановска, една од најубавите Македонки, која е популарен модел кој зад себе има светска кариера, по вторпат стана мајка. Среќната вест на социјалната мрежа...