Ознака : кира

Лајфстајл Сцена

Џумбус до сабајле: Катарина Ивановска стана по вторпат мајка, Тамара пееше „Пукни зоро“ (ВИДЕО)

Igor
Една од нашите најпознати манекенки, Катарина Ивановска, по вторпат стана мајка. Таа на свет ја донесе малечката Кира. По тој повод вчеравчер во еден познат...
Лајфстајл Сцена

Се породи манекенката Катарина Ивановска – се роди Кира (ФОТО)

Igor
Катарина Ивановска, една од најубавите Македонки, која е популарен модел кој зад себе има светска кариера, по вторпат стана мајка. Среќната вест на социјалната мрежа...