10.8 C
Скопје
05:05 - 23 мај, 2024

Ознака : лумперајка

ЛајфстајлСцена

Џумбус до сабајле: Катарина Ивановска стана по вторпат мајка, Тамара пееше „Пукни зоро“ (ВИДЕО)

Igor
Една од нашите најпознати манекенки, Катарина Ивановска, по вторпат стана мајка. Таа на свет ја донесе малечката Кира. По тој повод вчеравчер во еден познат...