8.8 C
Скопје
19:37 - 20 февруари, 2024

Ознака : гнев

АстроСлајдерХороскоп

Подготвени да уништат сè: Три хороскопски знаци што се трансформираат во отров штом ги налутите

Еспресо
Астролозите наведоа три знаци на Зодијакот, кои се многу опасни доколку ги излудите. Тие не знаат како да ги контролираат своите емоции, па во конфликтни...
СценаХороскоп

Мала астро школа: Каква енергија имаме, млака или разурнувачка?

Igor
Со кои битки морам да се соочам во животот? Во кои ситуации морам да покажам повеќе самодоверба? На кој начин го искажувам својот гнев? На...