-3.2 C
Скопје
00:02 - 9 февруари, 2023

Подготвени да уништат сè: Три хороскопски знаци што се трансформираат во отров штом ги налутите

кавгаџија

Астролозите наведоа три знаци на Зодијакот, кои се многу опасни доколку ги излудите. Тие не знаат како да ги контролираат своите емоции, па во конфликтни ситуации целата надеж останува само на вас.

Лав

Лавовите имаат многу надуено чувство за самопочит. Затоа, ако наеднаш го допрете нивното его, ризикувате да ја изгубите главата во буквална смисла на зборот. Лавот веднаш ќе почне да ве напаѓа, а најинтересно е што око не му трепнува. Борбата со нив е многу обесхрабрувачка, освен ако не сакате да бидете уништени.

Шкорпија

Од една страна, Скорпиите се добронамерни луѓе кои не се способни за гадости и пакости. Меѓутоа, ако им го пресечете патот и не се извинивте – бегајте! Ќе го ослободат сиот отров при убодот за да ви се одмаздат. Во гнев, тие се подготвени да уништат апсолутно сè, почнувајќи од кршење садови и завршувајќи со вистински напад.

Водолија

Водолија е намерен знак на Зодијакот, но овој квалитет има еден несакан ефект. Подготвен е да оди „глава во глава“ ако некој му застане на патот. Претставниците на ова соѕвездие на зодијакот не ги толерираат конкурентите, претпочитајќи да ги отстранат од нивниот пат за неколку минути. Покрај тоа, тие се многу агресивни, што негативно влијае на нивните односи со луѓето.

Слични објави

(Фото) Нашата Тијана Петреска се враќа со титула од светскиот избор за најубава студентка

Еспресо

(Фото) Мадона во нејзин стил се пресмета со зајадливите коментари – „Поклонете се кучки“

Еспресо

(Фото) Тажното писмо на Бланко со кое се извинува за скандалот на Сан Ремо: „Ве оставив во солзи како мајка ми, ме видовте кревок како дете…“

Еспресо

(Видео) Полуден пејач направи ‘ршум на Сан Ремо, ја шокираше публиката, го испратија со свирежи

Еспресо

Ѕвезите ќе им помогнат: Два хороскопски знаци многу брзо ќе ги исполнат соништата

Еспресо

Славчо Попоски: Грч студени утра, висок воздушен притисок, а еве кога ќе има мал пораст на температурите

Еспресо
Се вчитува....