3.8 C
Скопје
03:24 - 21 февруари, 2024

Ознака : фризери

Секојдневие

Хит фризура за летото: Кратката коса е повторно во мода (ФОТО)

Igor
Ова лето ќе го означи враќањето на лоб, боб и пикси фризурите… Има ли подобро време за промена на фризурата од летото? Скратувањето на косата...