18.8 C
Скопје
06:44 - 13 јуни, 2024

Ознака : добитници

СлајдерСценаФилм и ТВ

ЧЕСТИТКИ: Јани-Петери Паси е добитник на „Златна камера 300“ на 42. ИФФК „Браќа Манаки“

Еспресо
И покрај сите препреки и предизвици со кои се соочивме во изминативе неколку месеци, вечерва можам конечно да кажам и покрај се успеавме да ја...
Ви ПрепорачувамеЕспресоЖенски печатСлајдер

(ФОТО) ПОДАРОЦИТЕ ОД ЕСПРЕСО.МК НА ПАТ ДО НАГРАДЕНИТЕ

Еспресо
Ветено-сторено. Подароците тукушто ги испративме до наградените – сетови вино од винарија „Стоби“ кои содржат по едно шише од врстите Cabernet Sauvignon и Chardonnay! Им...