18.8 C
Скопје
21:04 - 5 октомври, 2022

Ознака : џина

Ви Препорачуваме Свет Слајдер Сцена

Секс симболот на 50-те и 60-те години Џина Лолобриџида денес полни 95 години: „На мои години треба да имам малку мир, но сè уште го немам“

Еспресо
Икона за убавина, но и одлична италијанска актерка: Џина Лолобриџида денес, на 4 јули, полни 95 години. Наречена „ла Лоло“, таа беше една од најважните...
Uncategorized

Најсекси бабата на светот го освои Инстаграм! (ФОТО)

Слободен Печат
Џина Стјуарт (49), Австралијанката која повеќето ја знаат како „најсекси баба на светот“, последните неколку години имаше проблем со Инстаграм кој упорно ѝ ги бришеше...