20.8 C
Скопје
02:22 - 18 јуни, 2024

Ознака : џиновиќ

БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

Соседите открија како живее Мелина Џиновиќ по разводот: „Ќе профитира таа од Харис…“

еспресо
По разводот со Харис Џиновиќ, креаторката се преселила во луксузен комплекс каде соседите ретко ја гледаат, но знаат многу за животот на нивната нова сосетка....
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

На Харис и на Мелина им е изречена итна мерка во полиција: Еве ги деталите

еспресо
Синоќа во вилата во Сењак поранешната сопруга на Харис Џиновиќ, Мелина, упаднала и направила скандал. Пејачот повикал полиција. На полицијата ѝ објаснил дека неговата поранешна сопруга...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

Мелина направи скандал: Упадна во вилата, а Харис Џиновиќ повика полиција!

еспресо
Нов хаос го тресе регионот, а главни актери се Мелина Џиновиќ и Харис Џиновиќ. Како што пишуваат српските медиуми, сопругата на познатиот пејач упаднала во...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

Драмата продолжува за Харис Џиновиќ и Мелина: Масло врз огнот додала ќерка им

еспресо
Мелина и Харис Џиновиќ имаа турбулентен период поради разводот по 22 години заеднички живот, а нивната ќерка Џина Џиновиќ им создаде дополнителни болки поради операцијата...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

Детали за разводот на Харис Џиновиќ и Мелина: „Ако не сака да биде со мене, нема ни јас да бидам со неа“

еспресо
„На децата не им беше лесно…“ Харис Џиновиќ проговори за разводот со Мелина, но откри и како нивните деца Џина и Кан го доживеале разводот....