27.8 C
Скопје
18:03 - 14 април, 2024

Мелина направи скандал: Упадна во вилата, а Харис Џиновиќ повика полиција!

Нов хаос го тресе регионот, а главни актери се Мелина Џиновиќ и Харис Џиновиќ.

Како што пишуваат српските медиуми, сопругата на познатиот пејач упаднала во нивната вила во Сењак, каде Харис моментално живее со децата и направила целосен хаос.

Харис повикал полиција да ја исфрли од домот, се споменува пиштолот што органите на редот му го одзеле на Џиновиќ иако има дозвола за тоа, а сега е откриено и зошто креаторката доживеала нервен слом.

Мелина реагираше по неговото интервју во кое се осврна на нивниот брак и изјави дека таа е спонзоруша која го изневерила.

„Овој брак не заврши со официјалното потпишување на разводот, туку беше лош уште пред година и пол, можеби и две. Почна да се урива. Доста се подготвувал“, рече Харис во интервјуто за српски Блиц, и додаде дека Мелина сешто криела од него, а целиот град бруел за нејзините неверства.

Харис Џиновиќ без влакна на јазик: „Сешто криеше од мене, цел град бруи“

Слични објави

(Видео) Карлеуша го крена на нозе Белград: Излезе да се забавува во тантела и гаќички со накит од 28.000 евра

Еспресо

(Фото) Без шминка, со несредена коса и пижами: Еве како изгледа Емина Јаховиќ додека прави доручек

Еспресо

Колку „тежи“ Роберто Кавали и каде ќе оди богатството: Вила од соништата, јахта, зграда во Дубаи…

еспресо

Познат српски рапер заврши зад решетки во Тајланд, го фатиле под дејство на недозволени супстанции

Еспресо

(Фото) Меган и Хари никогаш посреќни, а на социјалните мрежи ги направија лом: „Нели не сакаа внимание?!“

еспресо

Астропрогноза за недела, 14 април: Лавовите ќе пленат со харизма, Јарците мора да покажат одлучност

еспресо
Се вчитува....