23.8 C
Скопје
15:09 - 28 мај, 2024

Ознака : џиџи хадид

ЛајфстајлСцена

ТОА И ГО ПРОМЕНИ ЖИВОТОТ: Позната убавица откри од што боледува! (ФОТО)

Igor
Една од најбараните супермодели на денешницата Џиџи Хадид неодамна откри дека се бори со заболување на штитните жлезди и дека тоа многу и го отежнува...
ЛајфстајлСцена

ПОПУЛАРНИТЕ СЕСТРИ ОГРАБЕНИ НА МИКОНОС: Крадците точно знаеле што бараат!

Igor
Џиџи и Бела Хадид доживеале голема непријатност за време на нивниот одмор на Миконос. Тие се ограбени, а арамиите го однеле целиот нивни вреден накит....
ЛајфстајлСцена

НОВ ЅВЕЗДЕН ПАР: Дуа Липа во врска со малиот брат на познатите модели

Igor
Поп-пејачката Дуа Липа е во врска со најмладиот брат на Бела и Џиџи Хадид, пишуваат британските таблоиди. Претходно таа беше во долга, но нестабилна врска...