НЕ МОЖАТ ДА СЕ ОДЛЕПАТ: Дуа Липа и новото момче на плажа (ФОТО)

Веќе и официјално пејачката со потекло од Косово е во врска со братот на Џиџи и Бела Хадид.

Неодамна таа раскина со готвачот Ајзак Кеур, а од јуни оваа година папараците ја фотографираа во прегратките на новото момче.

Таа и Анвар Хадид не ја кријат својата љубов и постојано се прегрнуваат и бакнуваат во јавност.

Овојпат, тие се фотографирани на море, каде исто така продолжуваат да разменуваат интимни допири.

Слични објави

Што да направите доколку сте на отворено, а надвор има грмотевици!

Слободен Печат

Вашата омилена секс поза говори многу за вас – Што е тоа?

Igor

Импресивни колекции од чевли на познатите дами! (ФОТО)

Igor

НАШ ПРЕДЛОГ ЗА ФИЛМ: „Jexi“ е комедија која ќе ве насмее, но и ќе ве потсети на секојдневната зависност на човекот од модерната технологија

Михаило Донев

Северина се откажала од презимето на сопругот: Ова е една од причините! (ФОТО)

Васко Спасоски

Сите се смеат на Сораја поради тоа што го напишала на фотографијата од Париз (ФОТО)

Васко Спасоски

Остави Коментар

четири × 2 =

Слични објави

Џенифер Анистон е фраерка во црна модна комбинација

Igor

Најжешката Македонка во сауна, по бикини и целата „свети“ (ФОТО)

Васко Спасоски

Со благослов од жена му: Разуздан богаташ секојдневно спие со ЧЕТИРИ ЉУБОВНИЦИ! (ФОТО)

Igor

Јелена Ѓоковиќ во мини-фустан со гол грб, а глетката околу неа е тешка да се опише со зборови! (ФОТО)

Еспресо

Мангупката Кејт: Се прикрала на забава и се опуштила со пијалок…

Igor

Мадона (60) се однесува како незрела тинејџерка: На сите им беше непријатно да ја гледаат! (ФОТО+ВИДЕО)

Igor