36.8 C
Скопје
17:13 - 18 јуни, 2024

Ознака : џаред лето

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Видео) Џаред Лето се искачи на Емпајер Стејт Билдинг: „Гинисов рекорд или имитација на Кинг Конг“

Еспресо
Познатиот актер и пејач Џаред Лето успеа да направи уште еден чекор кон врвот искачувајќи се на Емпајер Стејт Билдинг во Њујорк, што многу ги...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Актерот Џаред Лето за малку ќе загинеше: Објави снимка како виси на конец на висина од 182 метри! (ВИДЕО)

Еспресо
Актерот Џаред Лето (48), инаку и пејач во групата „30 Seconds To Mars“ објави како за влакно избегна несреќа додека се качуваше на карпи. Џаред...
ЛајфстајлСцена

Џаред ГИ СОГОЛЕ Хрватите: Од цената на билетите ЌЕ ВИ СЕ СВРТИ, а еве што тоа вклучува

Igor
Џаред Лето е во Хрватска, на островот Обоњан, во близина на Шибеник и со бендот „30 Seconds To Mars“ ќе настапи на ол-инклузив фестивалот „Mars...