Џаред ГИ СОГОЛЕ Хрватите: Од цената на билетите ЌЕ ВИ СЕ СВРТИ, а еве што тоа вклучува

Џаред Лето е во Хрватска, на островот Обоњан, во близина на Шибеник и со бендот „30 Seconds To Mars“ ќе настапи на ол-инклузив фестивалот „Mars Island“.

Веднаш штом пристигна, Лето се пофали на Инстаграм.

„Тука е преубаво. Уживам и се запознавам со островот. Едвај чекам да се дружиме, а сега морам да се одморам“, им порача тој на своите следбеници преку инста-стори.

Тој во Хрватска ќе биде седум дена, а неговиот бенд е организатор на овој фестивал. Билетите за влез чинат помеѓу 995 и 6.499 долари. Најскапите вклучуваат сместување, оброци, дружење со бендот, заедничко користење на велнес-центарот, додека пак со најевтините, фановите ќе добијат камп-плац, шатор и пристап до заеднички тоалет.

Во цената на скапите билети се пресметани и услугите на батлерите, неограничен пристап до штекери за струја, дружење и фотографирање со Лето по концертот.

Фестивалот ќе трае до 12 август.

Слични објави

Вежби за холивудски изглед – следете ја Трејси Андерсон (ВИДЕО)

Igor

Дневен хороскоп 02.10.2019 среда, Раковите ги очекуваат проблеми, Овните ќе влетаат во авантура

Igor

Погледнете во луксузната куќа на Џастин Бибер која чини 8,5 милиони долари (ФОТО)

Igor

Меси ја игнорира, а таа не се откажува: Мис БумБум си направи тетоважа од фудбалерот

Еспресо

Лицата родени во овој хороскопски знак НАЈТЕШКО ПРОСТУВААТ НЕВЕРСТВО

Igor

Ким Кардашијан: „Веќе 10 години го шминкам целото тело“ (ВИДЕО)

Igor

Остави Коментар

пет − 4 =

Слични објави

Целата треперев пред него: Убавата Георгина за врската со Роналдо, а откри и што ја привлекло кај фудбалерот! (ФОТО)

Васко Спасоски

Ким Кардашијан во панталони кои жените со облини не би се осудиле да ги облечат! (ФОТО)

Васко Спасоски

СТЕ СЕ ЗАПРАШАЛЕ ЛИ НЕКОГАШ: Од каде доаѓа името на шопската салата?

Igor

Славниот актер му го спаси животот на Дикаприо!

Igor

„Напишав песна“: Кралот на фолкот, Наум Петрески, со нов хит! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Фотографија од Лепа Брена во изолација: Еве како пејачката игра карти со својата пријателка! (ФОТО)

Еспресо