Ознака : карпи

Ви Препорачуваме Свет Сцена

Актерот Џаред Лето за малку ќе загинеше: Објави снимка како виси на конец на висина од 182 метри! (ВИДЕО)

Еспресо
Актерот Џаред Лето (48), инаку и пејач во групата „30 Seconds To Mars“ објави како за влакно избегна несреќа додека се качуваше на карпи. Џаред...