36.8 C
Скопје
18:30 - 18 јуни, 2024

Ознака : чејнинг татум

Ви ПрепорачувамеСветСцена

Пејачката и славниот актер повторно раскинаа: Подобро им е кога не се заедно!

Еспресо
Иако неодамна се смирија, славниот пар сепак одлучи дека е подобро да раскинат. Како што пренесуваат странските медиуми, популарниот актер Ченинг Тејтум (39) и пејачката...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Се породи поранешната сопруга на Чејнинг Тејтум! (ФОТО)

Еспресо
Џена Деван повторна стана мајка. Актерката и поранешна сопруга на Џејнинг Татум, го роди своето второ дете, синот Калум Мајкл Ребел Кази. Момчето дојде на...
ЛајфстајлСцена

Изгуби облог: Познатиот актер се фотографираше сосема гол

Igor
Чејнинг Тејтум важи за еден од најзгодните актери во Холивуд. Тој на својот профил на Инстаграм објави фотографија која никој не ја очекуваше. Популарниот 39-годишен...