24.8 C
Скопје
16:43 - 3 октомври, 2023

Изгуби облог: Познатиот актер се фотографираше сосема гол

Чејнинг Тејтум важи за еден од најзгодните актери во Холивуд. Тој на својот профил на Инстаграм објави фотографија која никој не ја очекуваше.

Популарниот 39-годишен актер објасни и зошто всушност се сликал разголен под туш. Тој изгубил облог од Џеси Џеј, па морал да објави фотографија по нејзин избор.

Актерот одлучил дека никогаш веќе нема да игра јенга со својата нова девојка, додека Оливија Кулпо искоментирала „Мислам дека го сруши интернетот“.

Слични објави

(Фото) Легендарното селфи на поранешната финска премиерка и Ана Винтур го крена модниот свет на нозе!

Еспресо

Хрватите повторно бараат забрана за концерт на Аца Лукас: Каква порака ќе испрати зависник и насилник?

Еспресо

Жерар Депардје за обвинувањата за силување: Никогаш, никогаш не сум малтретирал жена

Еспресо

(Фото) Преубавата Ноелија Војгт стана Мис на САД 2023: Американка со венецуелско потекло

Еспресо

Еве што се случувало пред сообраќајката на Аца Лукас: „Беше исклучително добро расположен“

Еспресо

Џоди Тарнер-Смит поднесе барање за развод од Џошуа Џексон: Голема љубов, а причината за разделба непозната

Еспресо
Се вчитува....