12.8 C
Скопје
08:09 - 15 април, 2024

Ознака : Бомбакис

Наши ФациСлајдерСцена

(ФОТО) БОМБАКИС со оригинална ЧЕСТИТКА по повод 8 Март: Не сме попаметни поспособни и подобри од жена!

М.Р.
Дали го знаете инфлуенсерот Кристијан Станковски? Момчето со темни очила и брада попознат како Бомбакис кој на своите фотографии од социјалните мрежи во рацете држи парче картон на...
Ви ПрепорачувамеВи препорачуваме на СПНаши ФациСлајдерСцена

(ФОТО) „И ЖЕНИТЕ ПРДАТ“: Инфлуенсерот Бомбакис со нова порака, но овој пат некоја дама го држи картонот!

М.Р.
Дали го знаете инфлуенсерот Кристијан Станковски? Момчето со темни очила и брада попознат како Бомбакис кој на своите фотографии од социјалните мрежи во рацете држи...
Ви ПрепорачувамеВи препорачуваме на СПНаши ФациСлајдерСцена

(ФОТО) ЛИДЕ НА ВЕНКО ИМА НОВА СИМПАТИЈА: Познат инфлуенсер кој ја инспирира

M.Р.
Македонската јавност Лиде Лиде ја запозна по коментарите на речиси секоја објава на министерот за здравство Венко Филипче. Девојката која се прослави на социјалните мрежи...